1 985 ₴
1 548,30 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FireBird |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 116 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський, на кожен день |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Довжина рукояті | 112 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | D2 |
| Материал рукоятки | склопластик G10 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 2.9 мм |