1 261 ₴
1 008,80 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 135 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, на кожен день, для полювання, для риболовлі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Марка сталі | 440С |
| Материал рукоятки | нержавіюча сталь + склопластик G10 |
| Твердість клинка | +-58 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Auto lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типи складних ножів | напівавтоматичні |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |