


4 032 ₴
3 144,96 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 106 г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Довжина рукояті | 123 мм |
| Общая длина | 214 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3.1 мм |