7 151 ₴
5 577,78 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 167.6 г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 93.9 мм |
| Довжина рукояті | 128.1 мм |
| Общая длина | 222 мм |
| Колір рукоятки | чорний,бордовий |
| Марка сталі | 14C28N |
| Материал рукоятки | сталь, G10 |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |