6 122 ₴
4 775,16 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 98.1 г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стан | 105.8 мм |
| Довжина клинка | 75.4 мм |
| Общая длина | 181.2 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Марка сталі | Damascus |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |