| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencut |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 101.8 г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стан | 110.2 мм |
| Довжина клинка | 88.2 мм |
| Общая длина | 198.4 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Материал рукоятки | мікарта |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |