3 224 ₴
2 514,72 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencut |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 108.8 г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стан | 122 мм |
| Довжина клинка | 88.3 мм |
| Общая длина | 210.3 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |