3 224 ₴
2 514,72 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencut |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 103.2 г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стан | 116.3 мм |
| Довжина клинка | 88.3 мм |
| Общая длина | 204.6 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Материал рукоятки | мікарта |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |