| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ROXON |
| Материал рукоятки | G10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 88.4 г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний , мисливський , рибальський , універсальний , армійські |
| Гарантія | 10 років |
| Довжина в складеному стан | 107.5 мм |
| Довжина клинка | 71.7 мм |
| Общая длина | 179.9 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 8Cr13MоV |
| Твердість клинка | 56-59 HRC |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Форма клинка | drop-point |