4 410 ₴
3 439,80 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28.7 г |
| Вид ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 50 мм |
| Довжина рукояті | 76 мм |
| Общая длина | 126 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Чохол / ножни | Є |