1 481 ₴
1 155,18 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FireBird |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 84 г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стан | 95 мм |
| Довжина клинка | 65 мм |
| Довжина рукояті | 95 мм |
| Общая длина | 160 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Марка сталі | D2 |
| Материал рукоятки | склотекстоліт G10 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складанний |
| Тип товара | Ножі |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.4 мм |
| Форма клинка | wharncliffe |