2 058 ₴
1 605,24 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Материал рукоятки | G10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 50 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, метелик |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Довжина рукояті | 114 мм |
| Общая длина | 203 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 440С |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замка | Balisong |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |