



1 775 ₴
1 384,50 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 134 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантія | 1 год |
| Довжина в складеному стан | 115 мм |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Марка сталі | D2 |
| Материал рукоятки | G-10 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |