1 229 ₴
958,62 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 126 г |
| Вид ножа | кишеньковий, універсальний |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стан | 121 мм |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | Plain |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | clip-point |