1 061 ₴
827,58 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 130 г |
| Вид ножа | кишеньковий, універсальний |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений, "хакі, пісочний", камуфляж |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стан | 121 мм |
| Твердість клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |