2 447 ₴
1 908,66 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 147 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 91.6 мм |
| Общая длина | 213 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Розмір в складеному стан | 122 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |