3 371 ₴
2 629,38 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 158 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Общая длина | 221 мм |
| Колір рукоятки | бежевий |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Розмір в складеному стан | 131 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | американское танто |