3 098 ₴
2 416,44 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 205 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина в складеному стан | 114 мм |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Общая длина | 199 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |