1 029 ₴
812,91 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 133 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Колір рукоятки | помаранчевий |
| Марка сталі | 440C |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |